![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Нагадуємо про необхідність вчасної подачі показників електролічильників_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2018-08/rozrahunky_-lichylnyk-groshi.jpg?itok=FfPEmBjM)
Нагадуємо про необхідність вчасної подачі показників електролічильників
Шановні споживачі! Нагадуємо про збір показників електролічильників. Для забезпечення точності нарахувань за спожиту електроенергію, поточні показники індивідуальних приладів обліку необхідно подавати вчасно, а саме з 1 до 5 числа кожного місяця.
Просимо надати їх шляхом SMS-повідомлення на номер 066-0-217-217 або зателефонувавши до Кол-центру за номером (0)800-217-217 (з мобільного (безкоштовно)) та (0432) 65-95-95. Також на головній сторінці сайту нашого Товариства (http://www.voe.com.ua/) працює спеціальний сервіс, який дозволяє зробити це просто, швидко, з максимальною зручністю для вас і без будь-якої реєстрації. Він, зокрема, допоможе розібратися, як саме передати показники лічильника та вкаже на способи їх передачі.
Шановні вінничани, аби уникнути заборгованості за спожиту електроенергію, не зволікайте, будь ласка, і з розрахунками.
Дякуємо, що ви з нами!