![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Негода спричинила низку аварійних вимкнень._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2021-08/57e2d42b24f9d43469c8efedaf17db74.jpg?itok=dkuXbokO)
Негода спричинила низку аварійних вимкнень.
06 серпня 2021
У ніч з 5 на 6 серпня та впродовж ранку поточної доби через грозу, рясні опади та шквальний вітер поривами 15-20 м/с, на території області зафіксовано значний обсяг відключення об’єктів електричних мереж. За повідомленням працівників центральної диспетчерської служби АТ «Вінницяобленерго» станом на 11.00 год. знеструмлено 40 повітряних ліній ПЛ-6-10кВ, а це 128 населених пунктів. Найбільше аварійних вимкнень у Калинівському, Хмільницькому, Муровано-Куриловецькому, Тульчинському, Бершадському, Гайсинському, Козятинському, Жмеринському та Вінницькому районах. До ліквідації наслідків негоди залучено 52 аварійно-ремонтних бригади та 71 одиниця техніки. До кінця поточної доби енергетики планують усунути наслідки негоди та усі знеструмлені лінії електропередач підключити до електропостачання.