Новини
АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Початок відкритого обговорення включення додаткового заходу до проекту ІП-2019_0

Початок відкритого обговорення включення додаткового заходу до проекту ІП-2019

07 вересня 2018

У відповідності до статті 6 Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», та на виконання частини першої п. 1.8 Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії, а також з метою забезпечення прозорості та публічності, ПАТ «Вінницяобленерго» повідомляє про початок процедури відкритого обговорення включення додаткового заходу «Розробка техніко-економічного обґрунтування щодо визначення доцільності підвищення енергоефективності роботи розподільчих мереж напругою 10 кВ м. Вінниці шляхом їх реконфігурації з автоматизацією та переходом на ступінь напруги 20 кВ» до проекту інвестиційної програми на 2019 рік.

Пропозиції та рекомендації щодо включення вищезазначеного заходу до проекту інвестиційної програми 2019 року надаються шляхом оформлення письмового та/або електронного звернення (із відповідним обґрунтуванням) на ім’я Генерального директора ПАТ «Вінницяобленерго», за адресою: вул. Магістратська, 2, м. Вінниця, Україна, 21050, e-mail: kanc@voe.com.ua у термін з 07.09.2018 р. по 07.10.2018 р. включно.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у даному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

Поділитись: