![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Працівники АТ «Вінницяобленерго» почали вакцинуватися від COVID-19. _0](/sites/default/files/styles/420x/public/2021-06/bez_ymeny-1_0020_0.jpg?itok=QJcNTHUm)
Працівники АТ «Вінницяобленерго» почали вакцинуватися від COVID-19.
16 червня 2021
Сьогодні 80 наших колег з управління Товариства, Вінницьких міських ЕМ, високовольтного блоку та автоколони отримали щеплення вакциною «CoronaVac». Цей препарат схвалений Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ, див. за посиланням).
Процедура щеплення для енергетиків відбулася в медпункті високовольтного блоку електромереж. Її провели медики Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Вінниці (КНП ЦПМСД№2).
Спочатку усі бажаючі заповнили інформаційну згоду. Потім кожного уважно обстежили лікарі КНП ЦПМСД№2 і тільки після того відправили їх до вакцинаторів. Повторна процедура для вже щеплених відбудеться через 28 днів. А завтра, 17 червня, вакцинацію у цьому ж медпункті продовжать ще для 100 наших працівників, які виявили бажання щепитися препаратом «CoronaVac».