![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Праця енергетиків у допомогу громаді та медикам._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2020-10/121542776_7290860240985384_157133715638696892_n.jpg?itok=iVTU6dbh)
Праця енергетиків у допомогу громаді та медикам.
Напередодні свята Покрови на території Бабчинецької об’єднаної територіальної громади (Чернівецький район) відбулося відкриття новозбудованої сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини - Бабчинецького центру первинної медико-санітарної допомоги. Енергетики доклали максимум зусиль, щоб усі його об’єкти якісно служили людям. Генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук особисто контролював роботи з підключення новобудови до електромереж і не раз виїжджав до району, аби переконатися в успішності їх проведення.
На фотосвітлинах – моменти урочистого заходу з нагоди відкриття нового медичного закладу за участі Андрія Поліщука і керівництва місцевих електромереж, а саме Могилів-Подільських ЕМ та їх Чернівецької дільниці.