![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Про нараду диспетчерів обленерго._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2021-10/1_1.jpg?itok=iWDtf9ad)
Про нараду диспетчерів обленерго.
01 жовтня 2021
В управлінні АТ «Вінницяобленерго» проведено виробничу нараду зі старшими диспетчерами районних електромереж. Головною темою зібрання було питання з підготовки річної звітної документації для погодження центральною диспетчерською службою (ЦДС). Начальник ЦДС Василь Поліщук, який, власне, і провів нараду, обговорив з колегами ще й низку поточних завдань. Також обговорили питання перспективи реорганізації структури оперативно-диспетчерського керування розподільними мережами напругою 0,4 -20 кВ.