![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Про поточні справи._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-05/0.jpg?itok=26FYnADR)
Про поточні справи.
Генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук провів зустрічі з колективами управління та структурних одиниць Товариства, зокрема, з працівниками Вінницьких міських ЕМ (ВМЕМ), Вінницьких східних ЕМ (ВСЕМ) і Хмільницьких ЕМ. Обговорив з ними низку поточних виробничих питань, а також поставив нові завдання. Водночас повідомив про кадрові зміни керівного складу в даних структурних підрозділах та представив колективам їх очільників. Так, новим очільником ВМЕМ призначено Ігоря Павлова. Керівництво ВСЕМ відтепер обіймає Віталій Глущенко, а Олександр Плотиця очолив Хмільницькі ЕМ. Андрій Поліщук разом з іншими керівниками Товариства привітав колег з новими призначеннями, дякуючи їм за роботу на попередніх місцях. Також побажав подальших успіхів у праці, яка нині для усіх енергетиків стала єдиним фронтом боротьби за Перемогу України над ворогом.