![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Продовжено дію планових відключень електроенергії._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-11/315242526_547787597124095_2825508259144761270_n.jpg?itok=Plea8K_4)
Продовжено дію планових відключень електроенергії.
21 листопада 2022
ШАНОВНІ ВІННИЧАНИ!
З метою стабілізації ситуації в енергосистемі у всіх регіонах України, та у нашій області зокрема, протягом поточної доби (з 00:00 до 24:00) продовжено дію планових відключень електроенергії.
Інформацію щодо відключень із зазначеним часом початку та закінчення перерви електропостачання, а також назвами населених пунктів, вулиць, будинків і назв перерв (планова, аварійна, застосування графіків обмежень електроенергії) можна знайти на офіційному сайті АТ«ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» за посиланнями:
графік обмежень електроенергії
Працюємо і робимо все можливе для повернення світла у ВАШІ домівки.