![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 ШАНОВНІ ВІННИЧАНИ!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-02/274290986_3149921961893135_6449874891656193047_n.jpg?itok=lwNtpEav)
ШАНОВНІ ВІННИЧАНИ!
24 лютого 2022
Звертаючись до вас у цей складний для нашої країни час, повідомляємо, що енергетики Вінниччини працюють у штатному режимі і роблять все для того, аби населення області та усі її стратегічні об’єкти були з електроенергією. ТРИМАЙМОСЯ!!! Зберігаймо спокій та підтримуємо один одного! УКРАЇНА- ПОНАД УСЕ!
Генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук та колектив підприємства.