![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Сьогодні день народження нашого Товариства_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-08/1111.jpg?itok=2QgNvu6C)
Сьогодні день народження нашого Товариства
09 серпня 2017
Рівно 22 роки тому, 9 серпня 1995 року, згідно Наказу №47 Міністерства енергетики та електрифікації України, на базі виробничого енергетичного об'єднання “Вінницяенерго” було засновано державну акціонерну енергопостачальну компанію “Вінницяобленерго” із затвердженням відповідного статуту. Тож з Днем народження, Товариство! Щирі вітання всім його працівникам! Добра, трудових успіхів і процвітання колективу енергетиків Вінниччини!
2.jpg