![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 ТРИМАЙМОСЯ ЄДИНИМ ФРОНТОМ!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-03/3_0.jpg?itok=Isucm5Wj)
ТРИМАЙМОСЯ ЄДИНИМ ФРОНТОМ!
21 березня 2022
26 день, початок ще одного робочого і бойового тижня в умовах війни. Життя триває, дякуючи нашим Захисникам і Захисницям! 110 працівників АТ "Вінницяобленерго" нині в лавах Збройних Сил України і 21- в Територіальній Обороні. Бажаємо усім сил, здоров'я, витримки! Нехай міцним, непереборним буде бойовий дух і незламною воля до Перемоги над злісною путінською ордою! Віримо у вас, Воїни Світла!
Поверніться живими! А ми працюємо далі, робимо свою справу і допомагаємо, чим можемо. Разом-ми сила! Ми переможемо! Все буде УКРАЇНА!