![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Увага! Інформація для споживачів електроенергії._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2018-12/lampochka.jpg?itok=lnODQ2x6)
Увага! Інформація для споживачів електроенергії.
04 грудня 2018
У зв'язку із великими затримками надходження коштів через відділення ПАТ «Укрпошта» радимо усім споживачам електроенергії у місті Вінниця та Вінницькій області сплачувати кошти за використану електричну енергію у відділеннях інших банків, через інформаційно платіжні термінали самообслуговування, з використанням мережі Інтернет (інтернет - банкінг). Це допоможе уникнути непорозумінь щодо припинення постачання електричної енергії.