![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Вітаємо журналістів з професійним святом!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2020-06/102614799_1177542795971182_1578990051440721920_n.jpg?itok=-wX4hk6_)
Вітаємо журналістів з професійним святом!
06 червня 2020
Коли про нас читають на сторінках газет, журналів, в Інтернеті, коли нас бачать і чують з ефірів телебачення і радіо, то значить з енергетиками поспілкувалися журналісти. Сьогодні їх День. З професійним святом, шановні! Дякуємо за Вашу роботу і щиро бажаємо міцного здоров’я, натхнення, успіху, достойного визнання. Нехай на все вистачає сил та енергії, а кожен новий матеріал чи програма даються з легкістю, радують зустрічами з цікавими людьми і вражають позитивом.
Удачі Вам і творчих перемог!
Удачі Вам і творчих перемог!
З повагою генеральний директор АТ «Вінницяобленерго»
Андрій Поліщук та колектив підприємства.
Андрій Поліщук та колектив підприємства.