![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-08/301033992_442811371168686_8447963023196021720_n.jpg?itok=Odg2bJU2)
З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!
23 серпня 2022
День Державного Прапора України - це можливість згадати всі покоління українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий,трагічний і героїчний шлях. Під рідним прапором наш народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність, самостійність. На святому полотні, що нині впізнано майорить по всьому світу, кольори рідного неба і в трудах вирощеної пшениці. Це символи працьовитих, миролюбних наших людей від сходу до заходу, з півночі до півдня України. Ми єдині, як і наша держава під нашим святим прапором. МИ НЕПОБОРНІ!!!