![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 З Днем міста, дорогі вінничани!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2021-09/default_105937.jpg?itok=wIUkLh2I)
З Днем міста, дорогі вінничани!
11 вересня 2021
Дорогі вінничани!
Щиро вітаємо усіх городян прекрасної, талановитої, працьовитої, щедрої, гостинної Вінниці з Днем міста! Нехай у нашому спільному домі завжди панує мир, злагода, взаємна повага та довіра, а в кожній родині – затишок, любов та благополуччя! Здоров'я усім, добра!
Хай квітне наша Вінниця! Зі святом!
З повагою генеральний директор АТ "Вінницяобленерго" Андрій Поліщук та колектив підприємства.