![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 З Днем Незалежності України!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-08/77.jpg?itok=BbuNvCKy)
З Днем Незалежності України!
Шановні колеги, дорогі друзі!
Вкотре дочекалися і відзначаємо своє національне свято - День Незалежності України. Довгим і тернистим був шлях до нього не одного покоління наших співвітчизників. Добре пам’ятаю 24 серпня 1991 року, коли ухвалили «Акт проголошення Незалежності України» і як радісно це обговорювали мої батьки. Мені тоді було лише 13 років і пощастило зростати вже у Незалежній державі - Україна. Маючи тепер двох доньок, хочу щоб і вони прагнули жити вільно, сповідували національні традиції, звичаї та пишалися рідною країною. А ще хочу, щоб ніхто з українців більше не зазнав поневірянь і утисків, не гинув за Свободу і Незалежність своєї країни, не залишав її у пошуках кращої долі в чужих світах.
Тож дорогі мої колеги, вінничани! У такий непростий історичний час давайте разом змінювати свою країну на краще, плідно працювати на її світле майбутнє, прагнути єдності і порозуміння.
Щиро зичу кожному з вас миру і злагоди, добра і достатку, щедрої щасливої долі, успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання рідної і найкращої у світі нашої неньки – України! Ніколи не забуваймо і завжди шануймо Героїв, які поклали своє життя за Незалежність нашої держави!
Слава Україні!
Зі святом!
З повагою, генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук