![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-07/shutterstock_1143346526_ukraine-e1629884600543.jpg?itok=J3WjiKpU)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
28 липня 2022
Щиро вітаємо всіх, у кого Україна в серці! Віримо в нашу ДЕРЖАВУ, в силу духа нашого незламного народу! Шануймо нашу історію, пам’ятаймо кожного, хто героїчно віддав своє життя за нашу країну та її майбутнє. І робимо все можливе і неможливе для наближення ПЕРЕМОГИ!
Слава Україні! Героям Слава! НАВІКИ!
Генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук та колектив підприємства.