![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 З професійним святом, ЕНЕРГЕТИКИ!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2021-12/na_sayt_40.jpg?itok=k2b57kH5)
З професійним святом, ЕНЕРГЕТИКИ!
ДОРОГІ ЕНЕРГЕТИКИ, КОЛЕГИ, ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ГАЛУЗІ!
Як завжди наприкінці року відзначаємо своє професійне свято.
ЩИРО УСІХ ВІТАЄМО!
Серед вас – чимало досвідчених фахівців, які вже відбулися у справі, молодих працівників, які тільки почали свій професійний шлях. Ну і, звісно, ветеранів енергетичної справи, на яких завжди рівняємося. Всі разом – ми велика і потужна сила. Всі разом ми - енергетики!
Нехай результати нашої спільної праці завжди будуть міцним фундаментом для нових здобутків, для блага наших споживачів, для прогресивного розвитку країни. Щиро зичимо усім успішної, стабільної, безаварійної, безпечної та надійної роботи! І обов’язково - міцного здоров’я, родинного щастя, добра, благополуччя, миру і злагоди!
Зі святом!
З повагою генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук та колектив підприємства.