![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 З Різдвяними святами!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2019-01/1.jpg?itok=hRl-imb2)
З Різдвяними святами!
04 січня 2019
Бажаємо усім щирої любові та взаєморозуміння, відмінного здоров'я і божої благодаті, щастя і родинного тепла, великої удачі та успіхів у життєвих справах, доброї надії і здійснення мрій, миру і процвітання рідній країні! Нехай віра у Різдвяні дива ніколи нікого не полишить, а тільки зміцнить дух та принесе радість! Нехай з першою зіркою Святвечора у кожній домівці запанує гармонія і достаток!
З повагою генеральний директор ПАТ "Вінницяобленерго" Андрій Поліщук та колектив Товариства.