![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Зберігаємо спокій, все під контролем._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-02/1_0.jpg?itok=K1eIXoKr)
Зберігаємо спокій, все під контролем.
24 лютого 2022
Генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук провів оперативну нараду з усіма керівниками структурних підрозділів Товариства. Спільно окреслили план дій в умовах, що склалися. Створено оперативний штаб та координаційну раду, які регулюватимуть дії енергетиків по всій системі підприємства. Тож енергетики працюють далі у нештатному режимі, тримають ситуацію щодо забезпечення області та м. Вінниця електроенергією на чіткому контролі.