Головна / Новини / Аварійні вимкнення - через негоду.

Медіа-центр

Аварійні вимкнення - через негоду.
Впродовж минулої ночі та нинішньої доби в області спостерігаються несприятливі погодні умови. Внаслідок шквального вітру, грози, проливного дощу розподільча електромережа Вінниччини зазнала аварійних вимкнень в шести районах області. Зокрема в Бершадському, Гайсинському, Крижопільському, Могилів-Подільському, Теплицьому і Тульчинському. На 12 годину середи, 21 липня, було знеструмлено 11 повітряних ліній ПЛ-6-10кВ, а це 22 населених пункти. Про це повідомив директор технічний АТ "Вінницяобленерго" Віктор Степанець.
- Від несприятливих погодних умов маємо негативні для розподільчої електромережі наслідки. Це, переважно, у південно-західній частині області. Найбільшої шкоди негода наробила у Бершадському районі. Там внаслідок негоди і, в основному через падіння дерев, було пошкоджено 5 повітряних ліній 6-10 кВ та 52 трансформаторні підстанції. Наші аварійні бригади миттєво відреагували на такий неприємний погодний «сюрприз”. До ліквідації наслідків було залучено 15 аварійно-ремонтних бригад та 15 одиниць техніки. До кінця поточної доби усі наслідки постараємося усунути і всі лінії електропередач підключити до електропостачання. На жаль, погодні умови і надалі залишаються складними для роботи енергетиків, але ми тримаємо ситуацію під контролем, - сказав Віктор Степанець.
За повідомленням центрально-диспетчерської служби Товариства на 16.00 годину поточної доби половину знеструмлених повітряних ліній вже увімкнено. Залишаються знеструмленими ще 5 ПЛ 6-10 кВ, з яких 3 - у Бершадському районі, 1- у Могилів-Подільському та 1- у Погребищенському. Над відновленням електропостачання продовжують працювати 8 аварійних бригад та 8 одиниць техніки.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ