![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 УВАГА: ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА БІЛЯ ВОДОЙМ!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-06/d621087bf8060a6c15cd020ba9f74f37.jpg?itok=iFl_tL7x)
УВАГА: ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА БІЛЯ ВОДОЙМ!
В літню пору, на жаль, частішають випадки електротравматизму біля озер, ставків, річок та інших водойм. Трапляються вони з тими, хто рибалить в межах охоронних зон повітряних ліній електропередач (ЛЕП), зокрема, на ділянках їх пересічення з водоймами або проходження поблизу них. Вудки є провідником електричного струму, а підвищена вологість поблизу води створює небезпеку для життя навіть при наближенні до проводів діючої електролінії. Внаслідок не усвідомлення цього люди наражають себе на біду і, як правило, з тяжкими наслідками.
Шановні вінничани, наголошуємо, що доторкання до проводів ліній електропередач поблизу водойм – це загроза для вашого здоров’я та життя! Проходження електричного струму через тіло людини може призвести до електротравми чи навіть смертельного наслідку. Усі нещасні випадки ураження електрострумом стаються саме через необачність і безвідповідальність!
Не нехтуйте правилами електробезпеки! Будьте уважними!
БЕРЕЖІТЬ ЖИТТЯ – свою найголовнішу цінність!