Вибір необхідного обладнання

Вибір необхідного обладнання

25 липня 2017

Встановлення СЕС на 10 кВт потребує 36-40 сонячних панелей з потужністю 250-280 Вт. Можна й іншу кількість, але сумарна потужність не повинна перевищувати допустиму потужність за DС входом інвертора.

Згідно постанови НКРЕКП № 229 від 25.02.16р. величина встановленої потужності генеруючої установки не повинна перевищувати 30 кВт, а також бути не більше потужності, дозволеної до споживання за договором про користування електричною енергією.

Слідуючий крок вибір сонячних панелей. Найпоширенішими фотоелементами є кремнієві, монокристалічні та полікристалічні. На ринку є панелі виробництва провідних компаній з Європи, Японії, США, Китая, України.

Після вибору панелі обирається інвертор. Панелі виробляють напругу постійного типу, а Вам необхідно змінну, стандартизовану та якісну. З цією метою потрібен інвертор певної потужності, який здійснює потрібне перетворення. Інвертори існують 3-х типів: автономні, мережеві та гібридні, що поєднують властивості автономних і мережевих.

Мережеві інвертори працюють лише на генерацію в діючу мережу.

Автономні об’єднують роботу різних джерел живлення. Це вітрові, сонячні установки та акумуляторні батареї. Вони не мають можливості генерації в мережу.

Гібридні інвертори поєднують властивості описаних типів і дозволяють створити автономну безперебійну систему живлення, яка має можливість генерації в мережу.

Поділитись: