Головна / Медіа-центр / Новини / Застосування новiтнiх бiотехнологiй в енергетицi

Медіа-центр

Застосування новiтнiх бiотехнологiй в енергетицi

ПАТ «Віницяобленерго» з 2008 року першими в Україні серед енергетичних компаній почали застосовувати запатентовану біотехнологію ДУКАТм для знешкодження нафтозабруднень різного походження безпосередньо на місці утворення, яка успішно застосовується у Товаристві і сьогодні.

19 березня 2013 року в ПАТ «Вінницяобленерго» була проведена інформаційно-презентаційна зустріч фахівців з охорони навколишнього природного середовища.

В нараді приймали участь представники ПАТ «Вінницяобленерго», ТОВ «ДТЕК», ТОВ «Сервіс-Інвест», ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго», ПАТ «Хмельницькобленерго», ТОВ «Науково-виробничий центр інноваційних біотехнологій» («НВЦ Інбіотех»), ТД «Ензим».

Згідно програми наради була розглянута ефективність застосування комплексу робіт ДУКАТм на об’єктах паливно-енергетичного та ін. комплексів України за період 1992-2012 роки.

Особливу увагу на нараді було приділено обговоренню та візуальному огляду об’єктів ПАТ «Вінницяобленерго», на яких впродовж 2008-2012 років була застосована біотехнологія ДУКАТм по знешкодженню (біоконверсії, ліквідації) виробничих нафтозабруднень, що дозволило забезпечити екологічні і протипожежні нормативи на щебеневих, бетонованих покриттях, на грунті, у металевій ємності тощо із одночасним створенням екологічних екранів (на 3 роки і більше) та біоремідіацією (відновленням) порушених екосистем.

Фахівці з різних регіонів України обмінялися практичним досвідом у сфері природоохоронних заходів своїх підприємств і переконалися в тому, що біотехнологія ДУКАТм є ефективним, простим і природним способом та альтернативою існуючим методам утилізації виробничих нафтозабруднень в енергетиці.

З докладами виступили: від організаторів зустрічі – заступник технічного директора з високовольтних мереж ПАТ «Вінницяобленерго» Володимир Віштак, фахівець з екології - провідний інженер ВТС Оксана Лукашевич, провідний інженер з пожежної безпеки Віктор Федосєєв; автор технології-директор «НВЦ Інбіотех» Ольга Дуброва; начальник ВЗФП ТД «Ензим» Олександр Мисловський; головний спеціаліст Департаменту по охороні труда та екології ТОВ «ДТЕК» Олена Потапенко.

Комплексний план заходів по забезпеченню пожежної безпеки на 2012-2015 роки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України одним з пунктів передбачає обов’язкове виконання належних дій для знешкодження нафтозабруднень різного походження.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ