Сервісний центр обслуговування клієнтів

Сервісний центр обслуговування клієнтів  АТ «Вінницяобленерго» працює з побутовими та юридичними споживачами за принципом «єдиного вікна». Ми відкриті  для діалогу з кожним відвідувачем, незважаючи на те, що привело його до нас. Ми гарантуємо якість здійснення робіт та надання послуг. Ми постійно контролюємо свою роботу.

Головною задачею Сервісного центру обслуговування клієнтів  - є прийом та обробка заяв Замовників про надання всього спектру платних послуг що може надати Оператор системи розподілу (ОСР), які пов’язані з основною діяльністю так і не основною діяльністю Оператора.

Наприклад, послуги, які відносяться до ліцензованої діяльності в тому числі гарантовані Державою:

  • Послуги з приєднання електроустановок замовника до мереж ОСР, забезпечення доступу до об’єктів інфраструктури електроенергетики операторів та провайдерів телекомунікації (Сумісний підвіс), послуги щодо підключення та відключення споживачів, повторне підключення споживачів, проведення робіт в охоронній зоні електромереж та інші.

В той же час ОСР може надавати послуги, які не відносяться до ліцензованої діяльності, на договірній основі для Замовників, наприклад:

  • Надання послуг з оперативно-технічного обслуговування діючих електроустановок інших власників, установка приладів обліку, надання в оренду на договірній основі спец.техніки та комерційної нерухомості, яка знаходиться у власності ОСР та інші.

Обирайте потрібні Вам послуги чи роботи з розділу  «Платні послуги»*  та звертайтесь до нас!

Більш детальну інформацію щодо даних послуг Ви можете отримати в структурних підрозділах  АТ «Вінницяобленерго» за місцем надання послуги (СО «Електричні мережі»)* або у Сервісному центрі обслуговування клієнтів центрального офісу за адресою :  м. Вiнниця, вул. Соборна, 50, каб. 201, тел: (0432) 65-96-83, (0432) 65-96-85, (0432) 65-95-86.

Графік роботи  «Єдиного вікна» Сервісного центру та структурних підрозділів АТ «Вінницяобленерго» з 17.03.2023 на період дії воєнного стану в Україні:

Пн. - Чт.  з 8.00 – 17.00,  перерва на обід з 12.00 – 12.45;

Пт. - з 8.00 – 15.45,  перерва на обід з 12.00 – 12.45;

Субота, неділя - вихідні дні.

Поділитись: