Інформаційно-консультаційний центр

Інформацiйно-консультацiйний центр АТ «Вінницяобленерго» забезпечує права кожного споживача на отримання необхідної iнформацiї.       

При центральному офісі Акціонерного Товариства «Вінницяобленерго» діє Інформаційно-консультаційний центр («Прозорий офіс»). Його головне завдання - формування прозорого інформаційного середовища між Товариством та споживачами товарної продукції, а саме електричної енергії, з питань постачання електричної енергії, підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії, підвищення рівня оплати за відпущену (спожиту) електричну енергію та сприяння ефективному використанню електричної енергії.    

Звертаючись до ІКЦ АТ «Вінницяобленерго» Ви отримаєте консультацію, інформацію та розв'язання суперечних питань, якщо такі виникають  між Товариством та заявниками. Нам дуже важливо розуміти, що Ви думаєте про якість нашого товару, який отримуєте. Тільки так ми можемо змінюватися на краще і виконувати свою роботу ще якісніше. Просто зверніться і поділіться своїми думками.    

Для забезпечення максимальної зручності Інформаційно-консультаційний центр «Прозорий офіс» розташовано за адресою:
21100, м. Вiнниця,
вул. Соборна, 50
(каб. 204 а)
тел: (0432) 52-50-47
факс: (0432) 65-96-84
Начальник IКЦ:  Зубрицька Рімма Леонідівна
E-mail: ikc-nach@voe.com.ua

Поділитись: