Головна / Новини / Андрій Поліщук взяв участь у відкритті оновленого ЦОКу ТОВ "Енера Вінниця"

Медіа-центр

Андрій Поліщук взяв участь у відкритті оновленого ЦОКу ТОВ "Енера Вінниця"

Генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук взяв сьогодні участь у відкритті оновленого центру обслуговування клієнтів (ЦОКу) ТОВ "Енера Вінниця". Відкриття відбулось в урочистій обстановці за участі очільників Хмільницького району і міста Хмільник, керівництва та працівників двох енергетичних компаній – обленерго та Енери Вінниця, представників депутатського корпусу та ЗМІ.

Як зазначив під час урочистостей Андрій Поліщук, для ТОВ «Енери Вінниця», як найбільшої енергопостачальної компанії не лише в області, а й в Україні, відкриття оновленого ЦОКу – це важлива подія і гарний крок назустріч споживачам.

-Приємно, що свого часу Енера Вінниця, тепер вже найбільша енергопостачальна компанія не лише в області, а в Україні, вийшла з нашої компанії. Нещодавно Вінницяобленерго були реалізовані свої корпоративні права в Енера Вінниця, як того вимагає закон про ринок електроенергії. І тепер Вінницяобленерго не є учасником Енера Вінниця. Відповідно до умов реформування нашої галузі, Вінницяобленерго нині виконує функції з розподілу електроенергії, а Енера Вінниця з її постачання. Впевнений, що на цьому наша співпраця не зупиниться. Будемо і надалі розвивати наші підприємства та їх взаємодію, адже маємо спільну мету. Це забезпечення наших споживачів якісною електроенергією, надійним електропостачанням, зручним, комфортним і якісним сервісом обслуговування. Щодо оновленого ЦОКу, то бажаю його працівникам успішної роботи. Дуже важливо, щоб сервіс обслуговування клієнтів був на високому рівні з врахуванням сучасних онлайн-технологій, зокрема, застосуванням чат-ботів: Viber, Telegram, - сказав під час урочистостей генеральний директор АТ «Вінницяобленерго».

Як повідомили в ТОВ «Енера Вінниця», відкриття ЦОКу в Хмільнику є черговим етапом реалізації комплексної програми енергопостачальної компанії з розвитку клієнтського сервісу. Тут працюватимуть 6 фахівців. Обслуговуватимуть як побутових, так і непобутових споживачів електроенергії. Відтепер тут можна отримати рахунок до сплати, акт прийому-передачі, уточнити тарифи, отримати консультацію з будь-яких питань щодо постачання електричної енергії тощо. Незабаром подібні центри запрацюють у Тульчині, Бершаді, Калинівці, Жмеринці, Могилеві-Подільському, Іллінцях.

На фото: моменти урочистостей під час відкриття ЦОКу в Хмільнику. Відеосюжет з подробицями про подію можна переглянути у новинах обласної телевізійної компанії ТРК «Вінниччина» сьогодні, 2 червня, о 19.00 і 22.00, а також у повторі завтра, 3 червня, о 8.00 і 12.00.

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ