Головна / Новини / Безпечна праця – понад усе

Медіа-центр

Безпечна праця – понад усе

15 листопада відбулась  нарада з інженерами з охорони праці структурних одиниць ПАТ "Вінницяобленерго".  Головна теза заходу: «Безпечна праця  – понад усе».  Про це повідомили  у службі  охорони праці Товариства.   

Під час наради, зокрема,  йшлося про поточні та перспективні  завдання і справи даної служби. Так  про стан охорони праці в Товаристві протягом 2017 року та завдання на 2018 рік  доповів присутнім  директор з охорони праці Володимир Віштак. Результатами участі в науково-практичній нараді-семінарі Міненерговугілля з охорони праці на базі ПАТ «ДТЕК «Дніпрообленерго» поділився начальник СОП  Павло Котик.

Обговорили ще питання щодо проведення розслідування нещасних  випадків  на виробництві і регламенту повідомлень по них (доповідач - заступник начальника служби ОП Сергій Козак);  щодо  виробничого травматизму, травматизму серед сторонніх осіб на електрообладнанні структурних одиниць і його профілактики (доповідач - заступник начальника СОП Анатолій Семесенко), щодо  психології  безпеки праці ( доповідач - психолог Товариства Ольга  Мородецька). Розглянули низку й  інших важливих  питань, що стосуються повсякденної роботи СОП.

В рамках наради також були  виступи інженерів з охорони праці структурних одиниць Товариства, під час яких вони обмінялися  думками щодо вирішення нагальних  справ і подальших планів.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ