Головна / Новини / Карантин навчанню – указ, але не завада.

Медіа-центр

Карантин навчанню – указ, але не завада.

Чи працює Учбовий центр АТ «Вінницяобленерго» в умовах адаптивного карантину? Виявляється так, працює. Щоправда у нових, пристосованих до пандемічної ситуації умовах, а саме дистанційно в системі онлайн. За словами директора Учбового центру Олександра Бірюкова, навчальний процес у такому форматі для викладачів і студентів – новина. Такого, каже, ніколи не було.

- Дистанційне онлайн навчання стартувало ще 15 червня і триватиме до кінця року. Для близько сотні осіб воно вже відбулося. Колектив Учбового центру і не сподівався, що доведеться працювати у такому незвичному для нас форматі. Коли ж довелося, то навіть побоювалися, що для організації повноцінної дистанційної онлайн роботи не вистачить технічних можливостей. Однак все вдалося. Ми швидко все перелаштували, дякуючи, насамперед, продуманому підходу до ситуації, в яку потрапили і, безумовно, завдяки нашим айтішникам – працівникам підрозділів з інформаційних технологій Товариства під керівництвом директора з IT Юрія Томашевського. Саме ними докладено чимало зусиль, аби навчальний процес Учбового центру не перервався. Нині він в активній фазі. На даному етапі проводяться тритижневі заняття у двох групах. Навчаємо 33 студенти. Це працівники нашого Товариства, які потребують нині перепідготовки та підвищення своєї кваліфікації,а саме майстри ремонтних експлуатаційних дільниць розподільчих мереж та електромонтери з експлуатації електричних лічильників. Усі лекції проходять дистанційно в системі онлайн спілкування з нашими викладачами. На практичні заняття, що відбуваються, як правило, в наших лабораторіях, а також на кваліфікаційні іспити з отриманням документів про закінчення навчання, просимо студентів приїжджати. При цьому дотримуємося усіх санітарних правил і норм, яких вимагає карантин: проводимо температурний контроль, застосовуємо дезінфікуючі засоби, не порушуємо правил носіння масок індивідуального захисту тощо. Тож у нашому Учбовому центрі все йде чітко за планом і це дуже радує, як викладачів, так і студентів, - розповів Олександр Бірюков.

Методистка Учбового центру Лариса Сегеда додала, що і викладачі, і студенти вже призвичаїлися до роботи в нових умовах та оцінили деякі її плюси, а саме факт економії часу. Головне, каже, що навчальний процес триває.

- Учбовий центр працює і це найголовніше. Стараємось вдосконалювати нашу роботу і все робимо для того, аби навчальний процес тільки покращувався навіть в непростих карантинних умовах. Враховуємо усі побажання наших студентів, прислухаємося до їхніх порад і тішимося, коли вони задоволені, - сказала Лариса Сегеда.

На фотосвітлинах – колектив Учбового центру в один із робочих днів під час онлайн навчання: директор Олександр Бірюков, заступниця директора Наталія Поліщук, методистка Лариса Сегеда, провідний інженер з підготовки кадрів Сергій Скрипник, викладач та старший майстер служби засобів обліку електроенергії Віктор Бишляга, профвикладач Володимир Гречух, майстер з виробничого навчання Павло Довгополий, Оксана Поліхун, а також група студентів – слухачів.
Більш детальна інформація про Учбовий центр АТ «Вінницяобленерго» - на сайті Товариства за посиланням: https://voe.com.ua/company/uchbovyy-centr

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ