Головна / Новини / Мандрівка Закарпаттям

Медіа-центр

Мандрівка Закарпаттям

Чудові вихідні провели наші колеги з Крижопільських електромереж. Всі бажаючі помилуватись чудовими краєвидами Карпатських гір і озер, палацами і замками, водоспадами і старовинними фортецями, влаштували  колективну подорож Закарпаттям.

Організацією подорожі займались юристконсульт електромереж Алла Олійник і бухгалтер Світлана Благута.  Винаймали автобус, знайшли туристичну фірму, яка підібрала маршрут і надала екскурсоводів. Директор Крижопільських електромереж  Юрій Благута з дружиною, синами і невісткою теж подорожували  з колегами. До речі, дітей різного віку в поїздці було багато.  І, не зважаючи  на кількість і довжину піших маршрутів та підйомів спозаранку, найменші учасники подорожі були активними і допитливими, не жалілись на втому.

Олександр Гуцол, інженер з технічного аудіту, подорожував з дружиною і двома дітьми, Руслан Голубінський, інженер-керівник групи по роботі з побутовими споживачами, з дружиною і дочкою, Алла Олійник теж з дочкою та інші працівники зі своїми родинами. Загалом в подорожі взяли участь більше 50-ти чоловік.

За словами Наталі Гаврилюк, секретаря електромереж, яка вперше мандрувала Карпатами, поїздка була дуже вдалою, насиченою подіями, незабутніми враженнями і запам’ятається надовго. 

- Першою візитівкою Закарпаття, яку нам довелося побачити, стала романтична резиденція графів Шенборнів. Сьогодні вона використовується в якості санаторія. У парку перед палацом можна напитись мінеральної води. Архітектори ніби дійсно прагнули відтворити в реальності казкові палаци, поєднуючи елементи готичної та романської архітектури.

У Мукачеві мали можливість споглядати одну з найдавніших українських фортець: замок “Паланок”, середньовічні мури якого приховують безліч загадок і таємниць. Замок - справжній ветеран, загартований війнами. Це не витончений палац на кшталт Версалю, а грізна фортеця, яка чесно боронила свій край майже до XX століття. За злою іронією долі замок, що був осередком боротьби за свободу, згодом перетворився на в’язницю. Неподалік від Мукачева, у невеличкому селищі Чинадієво, відвідали замок “Сент-Міклош” XIV століття. Старовинна фортеця “Сент-Міклош” була свідком однієї з найдраматичніших історій кохання в Європі.

На вершині гори Озирна в Національному природному парку «Синевир» знаходиться «морське око» Карпатських гір. Так називають перлину Карпат – озеро Синевир.
Краса Синевиру залишиться у нашій пам'яті на довгі роки.

Побачили Шипіт - один з найкрасивіших водоспадів України. Навколо нього ліс, прохолода і тиша. Струмені води зриваються з 14-метрової висоти в декілька каскадів і красиві бризки розсіюються хмарою крапель. Цей мальовничий водоспад знаходиться біля підніжжі гори Гемба, на яку ми піднімалися канатно-крісельною дорогою.

Також наш колектив мав нагоду відвідати курорт «Термальні води Косино. А на завершення нашої мандрівки у винному підвалі угорця, виноградаря і винороба у третьому поколінні - Карла Шоша в затишному дегустаційному залі ми почастували неповторними закарпатськими винами та різноманітними домашніми смаколиками.

Сподіваємось на  нові мандрівки та висловлюємо слова вдячності керівництву ПАТ «Вінницяобленерго»  та профспілковому комітету Товариства.

Додамо, що тільки в червні 2016 року більше 10-ти структурних підрозділів Товариства мали змогу здійснити туристичні подорожі до міст Львів, Кам’янець-Подільський, Мукачеве,  відвідати Буковель. А також відпочити на морському узбережжі Коблева, Скадовська, Залізного Порту.

Літо триває – подорожі теж!

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ