Головна / Новини / Музей Учбового центру АТ "Вінницяобленерго" проводить ознайомчі екскурсії.

Медіа-центр

Музей Учбового центру АТ "Вінницяобленерго" проводить ознайомчі екскурсії.

Одна з таких відбулась днями для студентів Вінницького національного технічного університету. Про це повідомив керівник науково-дослідної групи Учбового центру Олександр Бурикін.

- До нас завітали студенти 1 курсу гр.2Е-21 освітньої програми "Електричні системи і мережі" кафедри електричних станцій та систем за супроводом кандидата технічних наук, доцента кафедри Юлії Малогулко та кандидата технічних наук, старшого викладача Олени Сікорської. Разом з директором Учбового центру Сергієм Скрипником та майстром Учбового центру Павлом Довгополим ми провели для них змістовну екскурсію. Молодь дізналась чимало цікавого про історію розвитку та становлення енергетики Вінниччини, ознайомилась з усіма експозиціями нашого музею. Вони представлені в нашому музеї  у хронологічній послідовності. Кожна відображає віхи історії енергетики Поділля від часу заснування енергосистеми  наприкінці 19- початку 20 століття і до наших днів, - розповів Олександр Бурикін.  

Працівники Учбового центру АТ «Вінницяобленерго» готові й надалі проводити подібні екскурсії для усіх бажаючих. Довідки за телефоном - (0432) 65- 95 -27.

 
 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ