Головна / Новини / Наші спортсмени привезли кубки та грамоти ХІ літньої Спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості України

Медіа-центр

Наші спортсмени привезли кубки та грамоти ХІ літньої Спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості України

З 12 по 15 червня 2014 року на спортивній базі 7 СКА міста Біла Церква пройшли фінальні змагання ХІ літньої Спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості України ("Укрелектропрофспілки"). 

Змагання проводились з легкої атлетики, армспорту, гирьового спорту, тенісу настільного, шахів, футзалу і волейболу. 

У них взяли участь 9 спортивних колективів з енергопідприємств галузі. Зокрема, це команди енергетиків ДТЕК Ладижинської ТЕС, Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Хмельницької, Черкаської областей та м.Києва. 

Путівку у фінал Спартакіади отримала і команда ПАТ «Вінницяобленерго», змагаючись у таких видах, як шахи, настільний теніс, гирьовий спорт, футзал, волейбол. В результаті наші волейболісти на чолі з капітаном Геннадієм Іщенком (начальник ІКЦ) обіграли команди Київської, Дніпропетровської областей, м.Києва, Ладижинської ТЕС та посіли перше місце. 

Також успішно виступили наші спортсмени в змаганнях із футзалу та гирьового спорту. Зокрема, футболісти на чолі з капітаном команди Іваном Дученком (інженер-інспектор енергоінспекції), посіли друге місце поступившись з рахунком 1:3 команді Запорізької області. У гирьовому спорті серед найкращих електромонтер Жмеринських ЕМ Віктор Рудаков. У ваговій категорії понад 90 кг він здобув друге місце. 

Високі результати продемонстрували наші спортсмени і у змаганнях з шахів та настільного тенісу. Відповідно, Юрій Хохлов (інженер І кат. СРЗА ВВЕМ) – шахи, 4 місце та Олександр Шульгань (інженер-програміст Погребищенських ЕМ) – настільний теніс, 4 місце. 

Голова ЦК "Укрелектропрофспілки" Сергій Шишов під час нагородження кубками і медалями учасників ХІ літньої Спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості України відзначив успішну підготовку спортсменів ПАТ "Вінницяобленерго". За його словами, гарні спортивні показники – це результат постійних тренувань, забезпеченості спортінвентарем, а також посиленої уваги дирекції та профспілки Товариства до фізичного розвитку своїх працівників.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ