Головна / Новини / Негода спричинила відключення електропостачання

Медіа-центр

Негода спричинила відключення електропостачання

У ніч з 12 на 13 вересня внаслідок ускладнення погодних умов, а саме грози, дощу з градом, поривів вітру, через спрацювання системи захисту ліній електропередач сталося знеструмлення низки населених пунктів області. Найбільше постраждали Хмільницький район, де вимикалося 5 ліній електропередач (ПЛ) 10 кВ, та Оратівський – 3 лінії (ПЛ) 10кВ.

За словами начальника центральної диспетчерської служби ПАТ «Вінницяобленерго»  Василя Поліщука,  впродовж  минулої ночі енергетики проводили там відновлювальні роботи.

- Станом на 8 годину ранку 13 вересня в межах області залишалося знеструмленими 6 ліній електропередач, а саме в Оратівському, Теплицькому, Томашпільському і частково у Хмільницькому районах. Загалом 9 населених пунктів. Електропостачання споживачам буде відновлено до 14 години поточної доби, - повідомив  Василь Поліщук.

Однак вже на 12 годину дня 13 вересня силами одинадцяти ремонтних бригад електромонтерів та 22-ма спецтехнічними засобами наслідки негоди ліквідовано, лінії електропередач заживлено.Про це Василь Поліщук сказав згодом у своєму коментарі обласному телеканалу "ВІНТЕРА". Запис зроблено у телефонному режимі. Прослухати його можна у випусках новин телеканалу (ТНВ) вже сьогодні ввечері о 20год. 30хв. та 21год.30хв.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ