Головна / Новини / Негода спричинила відключення електропостачання

Медіа-центр

Негода спричинила відключення електропостачання

У ніч з 12 на 13 вересня внаслідок ускладнення погодних умов, а саме грози, дощу з градом, поривів вітру, через спрацювання системи захисту ліній електропередач сталося знеструмлення низки населених пунктів області. Найбільше постраждали Хмільницький район, де вимикалося 5 ліній електропередач (ПЛ) 10 кВ, та Оратівський – 3 лінії (ПЛ) 10кВ.

За словами начальника центральної диспетчерської служби ПАТ «Вінницяобленерго»  Василя Поліщука,  впродовж  минулої ночі енергетики проводили там відновлювальні роботи.

- Станом на 8 годину ранку 13 вересня в межах області залишалося знеструмленими 6 ліній електропередач, а саме в Оратівському, Теплицькому, Томашпільському і частково у Хмільницькому районах. Загалом 9 населених пунктів. Електропостачання споживачам буде відновлено до 14 години поточної доби, - повідомив  Василь Поліщук.

Однак вже на 12 годину дня 13 вересня силами одинадцяти ремонтних бригад електромонтерів та 22-ма спецтехнічними засобами наслідки негоди ліквідовано, лінії електропередач заживлено.Про це Василь Поліщук сказав згодом у своєму коментарі обласному телеканалу "ВІНТЕРА". Запис зроблено у телефонному режимі. Прослухати його можна у випусках новин телеканалу (ТНВ) вже сьогодні ввечері о 20год. 30хв. та 21год.30хв.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ