Головна / Новини / Підвищення надійності електропостачання – завжди на контролі

Медіа-центр

Підвищення надійності електропостачання – завжди на контролі

ПАТ „Вінницяобленерго” продовжує реалізовувати заходи, спрямовані на підвищення надійності, якості послуг електропостачання споживачам та створення резерву потужності. Для цього щотижня енергетиками області проводиться низка технічних робіт. Зокрема, капітальні ремонти трансформаторних підстанцій, повітряних ліній, поточні ремонти основного та допоміжного обладнання.

Так, за інформацією дирекції технічної Товариства, минулого тижня проведено капітальні ремонти 5-ти трансформаторних підстанцій 10-0,4 кВ, майже 6 км повітряних ліній 10 кВ та 0,4 кВ, розчищено понад 80 км трас повітряних ліній під напругою 110 кВ, 35 кВ, 10 кВ, 0,4 кВ, замінено 14 штук вводів від повітряних ліній 0,4 кВ до будівель, тощо. Крім того, під постійною увагою роботи з виконання хімічного та хроматографічного аналізів проб масла з обладнання; перевірки та налаштування релейних захистів і автоматики приєднань та обладнання; технічне обслуговування обладнання зв’язку та ТМ в районах ЕМ; а також технічне навчання оперативного персоналу розподільчих та високовольтних мереж.

Цього тижня продовжуються роботи з реконструкції повітряних ліній 0,4 кВ від ТП-300 по вул. Топольського, Постишева, Зорге у м. Вінниці; КЛ-10 кВ Ф-20 від РП-22-ТП-448, Ф-36 л-1 від РП-22-ТП-448 по вул. Козицького, Пушкіна, Володарського у м. Вінниця, також ПЛІ-0,4 кВ від ТП249 по вул. 50-річчя ВЛКСМ у смт. Крижопіль.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Список електропостачальників
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації