Головна / Новини / Планові роботи - виробнича необхідність задля надійного функціонування електромереж

Медіа-центр

Планові роботи - виробнича необхідність задля надійного функціонування електромереж

Вінничани час від часу звертаються до Товариства з наріканнями на відключення електроенергії через проведення планових робіт з ремонту електромереж  або розчистки трас повітряних ліній. Найчастіше дописують і телефонують мешканці району Вінницьких центральних електромереж (Замостя, Літин, Тиврів). Вкотре роз’яснюємо, що  будь-які планові роботи виконуються згідно графіка планових робіт, що погоджується з органами місцевого самоврядування і енергетики не в праві їх відміняти. До того ж, планові ремонтні роботи, технічне обслуговування, у тому числі й роботи з розчистки повітряних ліній – це не лише виробнича необхідність, а життєва, оскільки від того напряму залежить дієздатність,безперебійність, надійність функціонування електромереж  і, відповідно, зменшення кількості аварій.

Оповіщення споживачів електроенергії  про проведення планових робіт відбувається заздалегідь через різні інформаційні портали: офіційний сайт нашого Товариства - https://voe.com.ua/consumers/planned_shutdown, SMS – повідомлення кожному побутовому споживачеві  згідно існуючої бази даних споживачів. Підприємства (юридичні споживачі), які знаходяться на території електромереж, попереджаються про відключення електропостачання  через диспетчерську службу або телефонограмою з чітко зазначеним часом вимкнення електроенергії та підключення до неї.
Щодо непередбачуваних позапланових робіт, а саме аварійних, то про них енергетики заздалегідь не можуть знати. Як правило, аварійні перерви в електропостачанні спричиняються через погіршення погодних умов (пориви вітру, контакт гілок з проводами під напругою, що знаходяться у безпосередній близькості з повітряними лініями, фізичний вплив внаслідок ДТП, пожеж тощо). Ситуація з відключенням повітряних ліній  від електроенергії може статися також через рясні дощі, снігопади, ожеледь.
Тому, шановні споживачі, просимо з розумінням поставитися до роботи енергетиків, які вдень і вночі, за будь якої погоди та ситуації стараються аби у ваших домівках було світло.
Звертаємо також Вашу увагу на те, що при виявлені обірваних проводів ліній електропередач у жодному разі  не потрібно наближатись до них на відстань меншу ніж 8 метрів. Про такі пошкодження одразу, будь ласка, повідомляйте за номером Кол-центру  - 0800217217  та організовуйте охорону місця пошкодження до моменту прибуття працівників АТ «Вінницяобленерго».
На фото: працівники СО «Вінницьких центральних ЕМ» під час проведення розчистки трас повітряних ліній на одній з дільниць електромереж (майстер Володимир Мельник, електромонтер Руслан Чернега, водій автомашини Михайло Нагайчук).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ