Головна / Новини / Початок відкритого обговорення змін до інвестпрограми 2018 року

Медіа-центр

Початок відкритого обговорення змін до інвестпрограми 2018 року

У відповідності до статті 6 Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», та на виконання частини першої п. 1.8 Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії, а також з метою забезпечення прозорості та публічності, ПАТ «Вінницяобленерго» повідомляє про початок процедури відкритого обговорення проекту змін до інвестиційної програми 2018 року.

Проект змін до інвестиційної програми на 2018 рік розміщено за даним посиланням.

Пропозиції та рекомендації до вищезазначеного проекту змін надаються шляхом оформлення письмового звернення (із відповідним обґрунтуванням) на ім’я Генерального директора ПАТ «Вінницяобленерго», за адресою: вул. Магістратська, 2, м. Вінниця, Україна, 21050, у термін з 06.07.2018 р. по 04.08.2018 р. включно.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Список електропостачальників
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації