Головна / Новини / Подарували дітям радість

Медіа-центр

Подарували дітям радість

В ПАТ «Вінницяобленерго» триває благодійна акція зі збору іграшок та необхідних речей для дітей Прибузької спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату до Свята Святого Миколая. В її рамках відбулись попередні відвідини, під час яких директор з питань забезпечення бізнесу Сергій Даниленко, начальник відділу матеріально-технічного забезпечення ПАТ "Вінницяобленерго" Максим Лисий, начальник служби транспорту і логістики Віталій Мазур та представники прес-групи Товариства подарували нашим підшефним фортепіано й пригостили фруктами. Діти та педагоги зустріли енергетиків привітно. В актовій залі організували презентацію свого інтернату, розповіли про життя у ньому, похвалилися успіхами, розповіли про проблеми і навіть подарували сувеніри.

- Їх діти виготовили власноруч на знак вдячності, адже зустріч з вами – завжди для них неабияка радість. Ваші працівники не раз виручали нас у складну хвилину. Були такі часи, коли ми вечорами і вночі сиділи без світла, бо електропроводка стара, не витримувала напруги. І виручали в тих випадках нас, звичайно ж, енергетики. І ось зовсім нещодавно виникла потреба у заміні чотирьох дерев’яних електричних опор на нові залізобетонні, бо то було вкрай важливим для забезпечення життєдіяльності нашого закладу. Знову ви відгукнулися і допомогли нам. Тож щиро дякуємо вам за все і бажаємо вам успіху у вашій подальшій, такій важливій для людей праці, - сказала директор школи-інтернату Ніла Правдюк.

- Свого часу нашим гендиректором Андрієм Поліщуком було прийнято рішення надавати допомогу напряму тим організаціям, які до нас звертаються. Ви звернулися до нас і таким чином ми познайомилися з вашим колективом. У міру наших можливостей допомагаємо і будемо надалі вам допомагати. І дарунки діткам будемо привозити, і лагодити енергооб’єкти , якщо знову виникне така потреба, і теплом наших сердець також поділимося з вами. Тож завжди звертайтеся до нас! Чим зможемо тим і допоможемо, - мовив у відповідь Сергій Даниленко. Разом з Максимом Лисим та Віталієм Мазуром він подякував діткам за сувеніри.

Потім були оглядини інтернату, його території, навчальних та спальних корпусів, кабінетів трудового виховання, спортивного майданчику. Дітлахи в присутності шефів не могли натішитися новим подарунком і наперебій демонстрували своє бажання оволодіти грою на клавішному інструменті. За словами вихователів, фортепіано для дітей служитиме не лише розвагою напередодні новорічних та різдвяних свят, а й допомагатиме їм у корекції слуху, розвитку ритміки, отриманні музичної грамоти.

- Нам дуже доречний цей подарунок. Фортепіано допоможе нам у виховній роботі з дітками, сприятиме кращому формуванню їхнього пізнавального та музичного розвитку. Діти дуже зраділи йому і залюбки будуть тепер збиратися навколо інструменту, - сказала вчитель початкових класів Алла Штойко.

Наприкінці енергетики сфотографувалися з підшефними, як ведеться, на довгу та приємну згадку.

Нагадаємо, про допомогу дітям, яких доля позбавила батьківської турботи, а саме вихованцям Прибузької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату та Ладижинського будинку- інтернату, дивіться у програмі “Теореми буття” Вінницького обласного телебачення “ВІНТЕРА” 25 листопада о 20 год. 30 хв. та у повторі 26 листопада о 15 год. 25хв.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ