Головна / Новини / Повага та подяка за самовіддану працю!

Медіа-центр

Повага та подяка за самовіддану працю!
Днями в АТ «Вінницяобленерго» відбулись урочисті проводи на заслужений відпочинок директора з персоналу Віталія Хребтія. Це прийняте ним виважене рішення Віталій Михайлович прокоментував так: «Мені трохи сумно залишати чудовий колектив, з яким пов’язана більша частина моєї трудової біографії. Але я йду з гордістю, тому що на моїх очах виросло не одне покоління професіоналів-енергетиків, і я впевнений, що майбутнє нашого підприємства в надійних руках».
Загалом Віталій Михайлович в енергетиці 41 рік, 24 з яких - незмінно та успішно очолював підрозділ з персоналу.
- Ви віддавали улюбленій справі знання, досвід, сили, енергію і завзяття, являючись мудрим керівником і наставником, прикладом для молоді. Виховали не одне покоління енергетиків. Ваш величезний внесок у справи Товариства – безцінний, адже саме Вами у нашому колективі започатковано стільки корисних справ і прекрасних традицій, про які ще довго пам’ятатимуть. «Навчальні семінари», «Зірки мереж», знамениті наші спортивні «Спартакіади» і, зокрема, змагання з волейболу, де Ви – найактивніший гравець - це все «бренд» Віталія Хребтія. Щиро дякуємо Вам, шановний Віталію Михайловичу, за працю, за досвід і вагомий вклад у спільну роботу колективу енергетиків Вінниччини, - сказав генеральний директор Товариства під час урочистостей та вручив Віталію Хребтію Почесну Грамоти від Кабінету Міністрів України.
Добрі слова вдячності на адресу керівника прозвучали і від працівників очолюваних ним підрозділів.
- Нам неймовірно пощастило працювати під Вашим керівництвом. Ви не той керівник, кого називають начальником чи «босом». Для нашого колективу Ви наставник - мудрий, надійний, розсудливий. Доля нагородила Вас кращими людськими якостями, гострим розумом і прекрасним талантом керівника. Ваш приклад сумлінної праці стимулював усіх нас бути кращими в роботі та зберігати порядність у різних життєвих ситуаціях. Велика Вам подяка за школу професіоналізму і людяності, - сказала від імені працівників підрозділу з персоналу начальник відділу кадрів Раїса Козаченко.
Весь колектив АТ «Вінницяобленерго» приєднується до слів подяки та щиро бажає Відміннику, Почесному і Заслуженому енергетику України Віталію Михайловичу Хребтію міцного здоров’я, незгасної енергії життя, бадьорості духу та спортивної активності з курсом на довголіття. Усіх Вам благ, шановний Віталію Михайловичу!
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ