Головна / Новини / Працівники дирекції з інформаційних технологій збираються до Степашок

Медіа-центр

Працівники дирекції з інформаційних технологій збираються до Степашок

Вікенд на природі з масою позитивних емоцій запланували собі на найближчі вихідні працівники технічної дирекції та дирекції з інформаційних технологій ПАТ «Вінницяобленерго». Проведуть його в улюбленому місці відпочинку енергетиків в Степашках Гайсинського району. База відпочинку вже чекає на них у повній комфортній амуніції, – повідомив керівник дирекції з інформаційних технологій Юрій Томашевський.

– Ще в травні сам там був та переконався. Особисто для себе Степашки відкрив ще у студентські роки. Часто їздив туди з друзями на рибалку. Чудове місце! Красиве! До речі, працівники саме нашої дирекції бувають тут найчастіше. Так би мовити, виконують план по відпочинку. І це добре, адже треба вміти не лише ефективно працювати, а й відпочивати, бо якісної роботи від стомленого працівника годі чекати. Тому, ми за стимули до праці. Гарний відпочинок – один з них, – наголосив Юрій Томашевський.

Поділяють таку думку і працівники дирекції, зокрема, інженери служби програмного супроводу Іван Підлісняк, Аня Герасименко, Олег Дмитренко, Олег Бегун, Тетяна Корінчук. Кажуть, до відпочинку готові, рахують дні. Чоловіки вже підготували рибальське знаряддя, а жінки переймаються, чим приправлять юшку з улову аби всім стала до смаку.

Головне, щоб погода не підвела і була сонячною.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ