Головна / Новини / Семінар для економістів

Медіа-центр

Семінар для економістів

18 листопада в управлінні ПАТ “Вінницяобленерго” відбувся  інформаційно-навчальний семінар для економістів структурних одиниць Товариства. Його організували та провели працівники відділу мотивації та оплати праці. Мета заходу - вдосконалення роботи спеціалістів даної ланки у зв'язку зі змінами, які очікуються з 1 січня 2016 року. Йдеться про перехід компанії на значно якісніший режим роботи - стимулююче регулювання. На цьому наголосив  директор з персоналу Товариства Віталій Хребтій, який відкрив семінар і одразу виступив перед присутніми з доповіддю.

- У зв'язку з такими змінами у нашої компанії з'явиться чимало преференцій, а з ними, ще більше вимог та нових обов'язків і  завдань. Їх потрібно буде виконувати на високому рівні,  якісно та професійно. Ми маємо бути готовими до того заздалегідь і економісти - особливо, аби бути добре обізнаними в усьому, що стосується вашої досить відповідальної роботи. Тому зібрали вас, аби спільно окреслити подальші дії,  проаналізувати те, що  вже зроблено і те, що потребує вдосконалення, - сказав Віталій Хребтій.

В рамках семінарського заняття  економісти Товариства ознайомилися з низкою нагальних питань, характерних для їхнього роду діяльності. Зокрема йшлося про можливі зміни у трудовому законодавстві України та вимоги управління держпраці під час проведення перевірок на підприємствах; про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці та аналіз типових помилок при її проведенні; про використання в роботі “Національного класифікатора України” та довідників кваліфікаційних характеристик професій працівників; про організацію та ведення підсумкового обліку робочого часу чергового персоналу і зміни до Положень Колективного договору  тощо.

Висвітлили їх перед присутніми начальник ВМ та ОП Товариства Сергій Побігай, заступник начальника ВМ та ОП Оксана Сидорович, провідний економіст з праці ВМ та ОП Олена Романова. Також перед учасниками зібрання виступили і запрошені фахівці, а саме заступник начальника Управління держпраці у Вінницькі області з питань законодавства про працю Юрій Ковальчук та начальник відділу з питань експертизи умов праці цього ж відомства  Наталія Макаренко.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ