Головна / Новини / Семінар на тему електронного документообігу

Медіа-центр

Семінар на тему електронного документообігу

На базі учбового центру ПАТ “Вінницяобленерго” відбувся дводенний навчальний семінар щодо електронного документообігу для працівників енергозбуту. З якою метою - роз'яснила директор комерційний Ганна Пістружак.

- Незабаром Товариство впровадить нову послугу, яка, сподіваємось, стане зручною для юридичних споживачів. Це так званий «персональний кабінет» юридичних споживачів з електронно-цифровим підписом. Це означає, що наші клієнти зможуть здавати свої звіти за використану електричну енергію та отримувати абсолютно усі необхідні документи в онлайн-режимі, тобто не приходячи у структурні одиниці компанії та без черг. Їм достатньо буде сплатити близько 170 гривень на рік за послугу з отримання ключа електронного цифрового підпису і за такої умови отримати можливість проведення електронного документообігу з нами. Саме з метою ознайомлення нашого персоналу із цим нововведенням й відбувся даний семінар-навчання. Надалі ми плануємо проведення таких семінарів і на базі усіх структурних одиниць в районах області, - повідомила Ганна Пістружак.

Щодо семінару у Вінниці, то його організували та провели працівники підрозділу з інформаційних технологій та виробничо-технічного відділу енергозбуту. Безпосередньо сутність зручного сервісу для електронної звітності розкрив перед учасниками семінару начальник виробничо-технічного відділу енергозбуту Сергій Матвієнко.

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ