Головна / Новини / Технічний нагляд успішно пройдено

Медіа-центр

Технічний нагляд успішно пройдено

ПАТ «Вінницяобленерго» успішно пройшло технічний нагляд за сертифікованою системою екологічного менеджменту відповідно до вимог ISO 14001:2015 та системою менеджменту якості відповідно до вимог ISO 9001:2015.

Наглядовий перевірочний аудит здійснили представники ТОВ «Бюро Міжнародної Сертифікації». Вони, зокрема, провели низку співбесід з керівниками підрозділів нашого Товариства, а саме з директором технічним Степанцем В.І.; начальником ВТС Панасюченко Т.М.; інженерами групи управління якістю Плотніковою С.В., Кібенко І.Б.; фахівцями управління справами Бойко І.Р., Мокшак О.О.; начальником відділу кадрів Козаченко Р.А.; начальником відділу МТЗ Лисим М.В.; заступником начальника економічного відділу Ханенко О.В.; начальником СОЕ Бригою В.П.; директором учбового центру Бірюковим О.О.; начальником кол-центру Халабудою К.В.; заступником ЦДС Лонським В.Б., заступником СДІЗП Загребельним С.В.; провідним інженером-керівником групи по ISO 14001 Лукашевич О.Ю.

У заключному протоколі наради технічного нагляду генеральним директором ТОВ «Бюро Міжнародної Сертифікації» Андрієм Богомолом визнано, що сильними сторонами ПАТ «Вінницяобленерго» є розвинута інфраструктура Товариства та кваліфікований персонал. А у розмові з прес-групою Андрій Богомол зазначив, що компанія успішно виконує процеси, які розписані сертифікованою системою менеджменту.

- Аудиторська перевірка підтвердила, що персонал вашої компанії знає свої функції, грамотно і чітко виконує всі робочі процеси у відповідності до вимог, розписаних системою менеджменту якості ISO 9001:2015 і, разом з тим, надає якісні послуги. Ви також турбуєтесь про навколишнє середовище і досить відповідально ставитесь до виконання вимог ISO 14001:2015. Будь-яких невідповідностей під час перевірки аудиторами не було помічено. Бажаємо вашому колективу подальшої успішної праці і високої результативності у діяльності підприємства, - сказав Андрій Богомол.

Додамо, сертифікат системи якості видається підприємству на 3 роки. Щороку проводиться аудит: два перевірочних та один контрольний. Це стандартна вимога, яка діє в усьому світі щодо сертифікованих систем менеджменту.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ