Головна / Новини / У свята - зі світлом!

Медіа-центр

У свята - зі світлом!
Новорічні свята наближаються, вінничани активно до них готуються. В такий період, як правило, спостерігається надмірне використання електроенергії, що є великим навантаженням на електромережі. Саме з цих причин у більшості випадків трапляються неприємності з вимкненням світла. Аби такого не було і новорічний настрій не псувався, радимо раціональніше використовувати потужні (особливо з нагрівальними спіралями та термоелементами) електричні прилади. Скажімо, не вмикати їх в одній оселі десятками одночасно! Також радимо використовувати енергоефективне LED-освітлення, яке споживає на 80% менше електроенергії, ніж звичайні лампи розжарювання; вимикати з мережі прилади, якими не користуєтесь, та зарядні пристрої після повної зарядки гаджетів; не залишати техніку у режимі «сну», щоб не витрачати зайву електроенергію, тощо.
- Енергетики зроблять усе можливе, аби у святкові новорічні дні оселі вінничан були зі світлом. У посиленому режимі працюватимуть наші чергові виїзні бригади, як у Вінниці, так і в районах області. Якщо раптом станеться вимкнення електроенергії, радимо зразу ж телефонувати до нас за номерами 0-800-217-217, (0432) 65-95-95, (0432) 43-32-65, (0432) 43-33-85. Бригада електромонтерів одразу приїде та усуне причину, з якої сталося знеструмлення, - розповів директор технічний АТ «Вінницяобленерго» Віктор Степанець під час розмови з журналістами телекомпанії «ВІТА».
Більш детально про роботу енергетиків, а також інших служб, які працюють для вінничан цілодобово і навіть у свята, можна буде дізнатися з програми «Зворотній зв’язок», яка транслюватиметься на телеканалі «ВІТА» https://www.vitatv.com.ua/ 31 грудня о 18 год.40 хв.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ