Головна / Новини / «У єдиної команди не має бути окремих завдань».

Медіа-центр

«У єдиної команди не має бути окремих завдань».

 Ця теза директора Замостянських ЕМ Миколи Колубая стала ключовою під час першої ознайомчої розмови з колективом колишньої самостійної структурної одиниці «Тиврівські ЕМ», а з 1 липня внаслідок реорганізації – Тиврівської дільниці Замостянських ЕМ.

- Відтепер ми об’єднаний колектив, а, значить, єдина команда. У такої команди не має бути окремих завдань. Їх нині - більш ніж достатньо. Тому активно беремося до праці, направляємо зусилля на реалізацію намічених планів задля безперебійної роботи наших мереж і на благо компанії, - наголосив Микола Колубай, спілкуючись з тиврівськими енергетиками.

З його слів, найважливіше нині – це питання технічного стану, експлуатації електроустановок, зменшення дебіторської заборгованості, виконання Інвестпрограми з капітального ремонту електромереж, кадрового поповнення штату (прим. - особлива потреба у водіях, електромонтерах ). В перспективі – реалізація програми модернізації Гніванського енерговузла.

- Проектні рішення затверджені, план реалізації робіт є і нами вже добре вивчений. Хотілося б найшвидше отримати необхідне обладнання та рухатися з цього питання вперед. Всі ж розуміють, наскільки важливий процес модернізації. Результат значно підвищить якість та надійність електромереж, строк їх експлуатації, значно зменшить кількість виїздів на аварійні відключення, - сказав директор Замостянських ЕМ.

Нагадаємо, що програмою модернізації Гніванського енерговузла передбачено будівництво на підстанції ПС-110/35/6 кВ «Гнівань» крила 20 кВ, тобто джерела електроживлення, а згодом і реконструкцію прилеглих розподільчих мереж зі встановленням нового обладнання з переводом напруги з 6 кВ на 20 кВ. Більш докладна інформація про це за посиланням: http://www.voe.com.ua/…/rekonstrukciya-elektromerezh-gnivan…

Після знайомства та розмови з колективом Тиврівської дільниці, Микола Колубай, а також головний інженер Замостянських ЕМ Леонід Соломанюк, заступник директора з розподілу електричної енергії Замостянських ЕМ Дмитро Овчарук, начальник Тиврівської дільниці Юрій Поляруш та інженер з технічного аудиту Валентин Величко обговорили й інші питання, що належать відтепер спільному розв’язанню. Разом також оглянули диспетчерську та загалом територію енергопідприємства, перевірили його технічні склади і протипожежний стан. Наприкінці, заручившись підтримкою один одного, прийняли спільне рішення: подібні робочі зустрічі проводити щотижня, бо це виключно на користь загальній праві.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ