Головна / Новини / Увага! Штормове попередження.

Медіа-центр

Увага! Штормове попередження.

На території Вінниці та області в ніч з 23 на 24 лютого і впродовж ранку поточної доби спостерігаються складні погодні умови. Дощ і сильні пориви вітру до 25-30 м/с (другий рівень небезпечності - помаранчовий). Через це можливі аварійні вимкненння ліній електропередач, а також обриви електричних проводів, пошкодження опор. За таких обставин просимо бути особливо уважними!
В жодному разі не намагайтеся усунути аварію самотужки! Не торкайтеся обірваного проводу! Взагалі не наближайтесь до місця пошкодження лінії електропередачі на відстань менш як 8 метрів! Необачні дії можуть призвести до смертельного ураження електричним струмом.
Про обриви проводів, падіння гілок на лінію електропередач чи будь-яке інше пошкодження електромережі обов’язково повідомляйте спеціалістів відповідних служб. Звертайтеся безпосередньо до диспетчерської служби району електричних мереж, до Кол-центру АТ «Вінницяобленерго» за номером (0) 800 217 217(дзвінки безкоштовно на території України та з мобільного), або телефонуйте до Головного управління ДСНС у Вінницькій області за номером 101 чи до місцевих органів влади. До приїзду аварійної служби по можливості організуйте охорону місця обриву проводу та позначте його обмежувальними знаками.
Шановні громадяни! Будь ласка, будьте уважними, не втрачайте пильності, бережіть себе!

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ