Головна / Новини / Вдосконалення майстерності - справа не зайва

Медіа-центр

Вдосконалення майстерності - справа не зайва

Щороку з метою визначення рівня професійної підготовки, підвищення кваліфікації персоналу, пошуку резервів виробництва, профілактики виробничого травматизму, пропаганди та обміну передовим досвідом  у Товаристві проводяться змагання майстрів і бригад електромонтерів з експлуатації розподільних електромереж.

- Вдосконалення професійної майстерності ніколи не буде зайвою справою. Тому щороку і проводимо  змагання майстрів та бригад електромонтерів. Їм щодня доводиться мати справу із складним електротехнічним обладнанням. Тож вони охоче підтримують таку форму роботи. Цьогорічні змагання -  це новий виток навчань, це своєрідний конкурс, який визначить найкращих. Важливим показником його є істинний професіоналізм. Проходить  конкурс, як правило,  у три етапи. Перший - це змагання безпосередньо у кожній структурній одиниці Товариства, другий - це зональні змагання, третій - фінал. Перші змагання зонального рівня вже відбулися у Гайсині на навчально-тренувальному полігоні місцевих електромереж. Участь у них взяли 6 команд, а саме майстри та електромонтери Іллінецьких, Немирівських, Оратівських, Теплицьких, Тростянецьких та Гайсинських ЕМ. Майстри та електромонтери продемонстрували свої навики на таких етапах, як ремонт пошкодженого проводу ПЛ-0,4 кВ в місці перетину з ПЛ-10 кВ; заміна ізолятора на опорі ПЛ-10 кВ; заміна ізолятора натяжної гірлянди на опорі ПЛ-10 кВ; зняття постраждалого з опори та надання першої долікарняної допомоги;  гасіння пожежі на КТП тощо. Вже маємо і  перші результати. Переможцем  оголосили ту бригаду, яка набрала найбільшу кількість балів. Це команда Тростянецьких ЕМ. Друге місце посіли майстри та електромонтери Гайсинських ЕМ, на третьому - команда Іллінецьких ЕМ,  - інформував заступник директора технічного з низьковольтних мереж Антон Перевертайло.

Додамо, 12 травня зональні змагання пройшли також на  базі Погребищенських ЕМ. За їх результатами перше місце у господарів, друге - у Козятинських ЕМ, третє - у Калинівських ЕМ.  Наступного тижня зональні змагання відбудуться ще у Крижополі - 17 травня та Літині - 19 травня. Фінал заплановано на 31 травня - 2 червня на навчально-тренувальному полігоні Бершадських ЕМ.  У ньому братимуть участь 6 бригад, а саме 5 бригад, які займуть перші місця у зональних змаганнях і одна краща бригада Бершадських електромереж.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ