Головна / Новини / Відбулось розширене засідання Дирекції ПАТ «Вінницяобленерго»

Медіа-центр

Відбулось розширене засідання Дирекції ПАТ «Вінницяобленерго»

26 березня під керівництвом очільника вінницьких енергетиків Андрія Поліщука відбулось відкрите засідання Дирекції ПАТ «Вінницяобленерго».
У заході брали участь директори за напрямками діяльності, керівники структурних одиниць з усіх районів Вінницької області та фахівці управління. Всі разом обговорили нагальні питання роботи, окреслили завдання на найближче майбутнє.
На початку заходу з привітальним словом до всіх звернувся генеральний директор Товариства Андрій Поліщук і запропонував до розгляду 10 питань. Перед присутніми виступили директори та головні інженери структурних одиниць. Розповідали про виконання поставлених завдань та причини, через які ще мають місце проблемні моменти. З метою якнайшвидшого їх подолання разом з Андрієм Поліщуком та усіма присутніми одразу розглядали та приймали спільне рішення.
Далі більш розгорнуто йшлося про інші нагальні питання. Зокрема, директор технічний Товариства Віктор Степанець прозвітував про виконання програми ремонтів і аварійності електрообладнання 0,4-110кВ Товариства за 2017 рік. Також підводили підсумки енергозбутової роботи, говорили про інвестиційну програму 2018 року, проаналізували ціни на ринку паливно-мастильних матеріалів,ознайомились зі змінами в податковому законодавстві України, обговорили заходи щодо профілактики травматизму в ПАТ “Вінницяобленерго” тощо. Про підсумки роботи учбового центру Товариства в 2017 році й основні завдання на 2018 рік розповів його директор Олександр Бірюков. Про стан ліквідації заборгованості по відпустках в структурних одиницях звітував директор з персоналу Товариства Віталій Хребтій. Не обминули питань і щодо роботи дирекції захисту активів на чолі з Олександром Чеченєвим та дирекції з інформаційних технологій під керівництвом Юрія Томашевського.
Усі рішення, які були прийняті під час роботи відкритого засідання дирекції, занесено до протоколу заходу.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ