Головна / Новини / Відбулось виїзне засідання дирекції Товариства

Медіа-центр

Відбулось виїзне засідання дирекції Товариства

Днями у Шаргороді на базі місцевих електромереж відбулось виїзне відкрите засідання дирекції ПАТ “Вінницяобленерго”. Учасники зібрання винесли на порядок денний та розглянули майже два десятки питань. Зокрема про підсумки збутової роботи Товариства у минулому році та плани основних завдань і заходів у роботі комерційної дирекції  на рік поточний доповіла присутнім заступник директора комерційного Товариства Ірина Агеєва. Про  виконання минулорічних ремонтів будівель та споруд  і плани ремонтів на найближче майбутнє, а також формування структурними одиницями заявок на закупівлю ТМЦ розповів директор з питань забезпечення бізнесу Сергій Даниленко. Результатами перевірки Товариства Держенергонаглядом щодо проходження грозового сезону та повені поточного  року, а також найближчими планами роботи енергетиків поділився з учасниками очільник технічної дирекції  Володимир Лапа. А головний бухгалтер Товариства Алла Зінюк  детально роз'яснила  як дотриматися вимог останніх змін у податковому законодавстві та  як правильно приймати і оформлювати первинні бухгалтерські документи. Зацікавлено прослухали присутні доповідь директора з капітального будівництва та інвестицій Григорія Железнова, де йшлося про виконання Інвестпрограми Товариства 2015-2016 років. Не обминули питань і щодо  роботи  дирекції захисту активів на чолі з Олександром Чеченєвим та  дирекції з інформаційних технологій  під керівництвом  Юрія Томашевського.

Про  роботу учбового центру Товариства  розповів  його директор  Олександр Бірюков, а питання охорони  праці з присутніми обговорив директор з охорони праці  Володимир Віштак. 

Участь у роботі відкритого засідання дирекції Товариства взяв  начальник інспекції Держенергонагляду у Вінницькій області Віктор Пірняк.

Більше світлин - у фотогалареї.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ