Головна / Новини / Відбулось засідання профспілкового комітету Товариства

Медіа-центр

Відбулось засідання профспілкового комітету Товариства

28 березня профспілковий комітет ПАТ «Вінницяобленерго» провів засідання під головуванням очільника профспілкового комітету Олександра Вдовиченка.  В нараді взяли участь директор з персоналу Віталій Хребтій, голова цехкому управління Раїса Козаченко, головний бухгалтер ПК Анатолій Жуковський, голови цехових профспілкових комітетів структурних підрозділів Товариства. Учасники зібрання розглянули низку питань. Затвердили план роботи та профспілковий бюджет на 2019 рік.

Голова профкому Олександр Вдовиченко озвучив основні напрямки  роботи профспілкової організації, а саме: збереження чисельності профспілки; створення достойних умов праці; оздоровлення та відпочинок працівників  і членів їх сімей; співпраця з Центральною Радою НПЕУ та дирекцією ПАТ «Вінницяобленерго» з метою підвищення заробітної плати та добробуту працівників.

Директор з персоналу Віталій Хребтій визначив завдання перед головами цехкомів про необхідність роз’яснення працюючим  заходів по вдосконаленню структури управління та виробничих процесів в електромережах товариства на поточний період.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Список електропостачальників
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації