Головна / Новини / Вінницький «Енергетик» - чемпіон області з футзалу

Медіа-центр

Вінницький «Енергетик» - чемпіон області з футзалу

У минулі вихідні  на базі  вінницького спорткомплексу «Колос» пройшов фінал чемпіонату області з футзалу серед аматорських спортивних колективів. За звання переможця  боролися  6 команд, здобувши  це право  після  трьох попередніх етапів  змагань серед  24 -ох команд-учасників.

У фіналі спортсмени  “Вінницького енергетика” виявилися найкращими. Спочатку на груповому етапі вони здолали ФК «Вапнярку»  з рахунком  3:2  та «15 громаду» (Шаргород) – 7:1. Згодом — показали чудовий рівень гри і впевнено розгромили  «Біофарм» (Літин) з  рахунком  7:0.

 Бронзовим призером  чемпіонату стала команда «15 громада». Вона  переграла «Авангард-Енергію» (Ладижин) – 9:3. На п’ятій сходинці  - ФК «Вапнярка», а шосте місце посіла команда «Агро-Астра» (Немирів). Призери отримали Кубок, медалі і грамоти від організаторів змагань - обласної федерації футболу.

Додамо, команда «Енергетик», яку підтримує ПАТ «Вінницяобленерго», нині впевнено лідирує в чемпіонаті міста  з футзалу та вийшла  до фіналу Кубку Вінниці. Команда також брала участь і в футзальних змаганнях всеукраїнського рівня.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ